Шановні покупці!
Спеціально для Вас ми розробили бонусну програму, яка зробить покупки в нашому інтернет-магазині приємнішими та вигіднішими. За допомогою бонусної програми Ви зможете економити на покупках до 12%.
 
Як стати учасником бонусної програми та отримати бонуси?
 
Щоразу, коли Ви заходите в інтернет-магазин та оплачуєте покупки – Ви отримуєте бонуси. Бонус за покупку нараховується від суми оплаченого Вами замовлення, а відсоток залежить від суми всіх попередніх покупок. Більш детально у таблиці.

від першої покупки до 5000 грн. - 3%
від 5001 грн. до 7000 грн. - 5%
від 7001 грн. до 10000 грн. - 7%
від 10001 грн. та більше 12 %

Після оплати покупки, Ви можете переглянути суму бонусів та його відсоток в особистому кабінеті.
У нашій бонусній програмі 1 бонус дорівнює 1 гривні, і витратити ці бонуси можна на будь-які подальші покупки у нашому магазині.
 
Кожен відвідувач сайту також може отримати стартовий бонус на першу покупку. Для цього необхідно натиснути на картинку «Отримати стратовий бонус» на головній сторінці та закінчити процедуру отримання. Стартовий бонус на першу покупку дорівнює 15 грн. та витратити його можна на покупки понад 300 гривень, на які не діють акційні пропозиції. Використовувати стартовий можна протягом трьох місяців з моменту його отримання.
 
Як перевірити стан бонусного рахунку?

 
 
Стан Вашого бонусного рахунку Ви можете перевірити у Власному кабінеті. Необхідно враховувати, що бонуси зараховуються лише за завершені та оплачені замовлення. Зазвичай бонуси зараховуються через 1-2 дні для завершених замовлень по Києву та 2-3 – з доставкою по Україні.
 
Стартовий бонус зараховується на Ваш бонусний рахунок одразу після закінчення процедури його оформлення.
 
Як витратити бонуси?

 
 
Бонуси, нараховані за сплачені Вами товари, можна витратити на будь-які подальші покупки у нашому магазині. Якщо у Вас на рахунку є ці бонуси, вони автоматично спишуться з Вашого рахунку при першому ж замовленні, при цьому Ви отримаєте знижку на цю суму.
 
Стартовий бонус на першу покупку списується з Вашого рахунку за дотримання Вами умов його використання, а саме при покупках понад 300 гривень, на які не діють акційні пропозиції.