ЯК ВИЗНАЧИТИ РОЗМІР ВЗУТТЯ

Багато дітей народжуються зі здоровими ніжками. А близько 60% молоді вже мають різні патології стопи. Одна з причин: використання надто маленького взуття. У цьому розділі Ви дізнаєтесь, як визначити розмір взуття Вашої дитини та що робить Catway, щоб уточнити її та підібрати Вашій дитині саме той розмір, який відповідає її стопі.
 

  1. Визначення фактичної довжини стопи.

Для вимірювання довжини стопи поставте дитину на чистий аркуш паперу. Обведіть обидві стопи олівцем. На отриманому малюнку проведіть пряму лінію від кінчика великого пальця до віддаленої точки п'яти (як показано на малюнку), а потім заміряйте її довжину. Можливо, різниця між довжиною правої та лівої стопи це нормальне явище, виберіть більше значення.

Рекомендації:
 

     стежте за тим, щоб дитина не підтискала пальчики
     тримайте олівець строго вертикально - нахил його в той чи інший бік призведе до спотворення реального розміру.

     Наприклад: довжина стопи малюнку 17, 5 мм


 
 

  2. Повідомте нам довжину стопи під час оформлення замовлення.

Будь ласка, повідомте нам виміряну Вами довжину стопи дитини. Зробити це просто - під час оформлення замовлення вкажіть значення довжини в полі «Примітка» (дивіться малюнок).

Звертаємо Вашу увагу, що розмір взуття, який Ви визначаєте, згідно з пунктом 3, орієнтовний. Він потрібний лише для вибору дитячого взуття на сайті. Тому дуже важливо повідомити саме розмір довжини стопи Вашої дитини, а наші фахівці підберуть Вам правильний розмір.
 

 

 

3. Визначення розміру взуття.

Щоб визначити розмір взуття, зіставте довжину стопи в сантиметрах і розмір взуття (див. таблицю).

Наприклад: довжина стопи 17, 5 мм відповідає 28 розмір

Необхідно пам'ятати, що розмір, що визначається таким чином, – орієнтовний. Він слугує лише для вибору моделі на сайті.

Що робить для Вас Сatway: Ми додаємо до довжини стопи 12 мм, вимірюємо довжину внутрішнього простору взуття та уточнюємо розмір.

 

Чому ми додаємо до виміряної Вами стопи 12 мм.

Ніжка дитини росте щомісяця загалом на 1-1,5 мм. Якщо носити туфлі в середньому 5 місяців, то зростання становитиме 5-7,5 мм. Крім цього, під час руху ніжка може зміщуватися на 5 мм і більше. Тому, якщо вибирати взуття, без урахування цих 12 мм, то взуття через якийсь час перешкоджатиме зростанню ноги дитини.