Наш інтернет-магазин працює у суворій відповідності до Закону «Про захист прав споживачів».

Відповідно до ст. 25 Закону «Про захист прав споживачів», ви можете повернути або обміняти товар належної якості, придбаний у роздрібному магазині протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Відповідно до ст. 26.1 Закону «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути будь-який товар, придбаний в інтернет-магазині, протягом семи днів після отримання товару без зазначення причин повернення.

Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару. Відсутність у споживача документа, що підтверджує факт та умови купівлі товару, не позбавляє можливості посилатися на інші докази придбання товару у даного продавця.

Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно споживачем, що його придбав (прим.: якщо товар виготовлений на замовлення).

При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача поверненого товару, не пізніш як за десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.

Контакти для зв'язку з магазином з питань обміну чи повернення товарів:

Email: вкажіть email вашого магазину

Телефон: вкажіть телефон вашого магазину

Адреса: вкажіть адресу вашого магазину

Відредагувати текст цієї сторінки можна у розділі Сайт.

Розмістіть на цій сторінці правила обміну та повернення товарів у вашому інтернет-магазині. При складанні правил обміну та повернення товарів керуйтесь Законом «Про захист прав споживачів». Правила обміну та повернення товарів не можуть суперечити Закону.

На сторінці вкажіть контакти, за якими покупець може зв'язатися з магазином у разі бажання обміняти або повернути товар, а також розмістіть посилання на завантаження заяви про повернення або обмін товару.