ШАНОВНІ БАТЬКИ!
 
Ми дуже раді, що Ви знайшли час, щоб познайомитися з нами.
 
Колектив інтернет-магазину Сatway (Кетвей) – професіонали, які мають значний досвід роботи з дитячим взуттям. Ми прагнемо використовувати весь накопичений досвід та знання, пропонуючи Вам якісне, безпечне та найголовніше правильне дитяче взуття.
 
Якісне та безпечне дитяче взуття – для нас це не просто слова. Ви можете бути впевнені, що якість та безпека кожного представленого на сайті пари взуття підтверджується міжнародною сертифікацією процесу виробництва, сертифікацією продукції в системі УкрСЕПРО та висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи (усі сертифікати можна переглянути у розділі «5 ГАРАНТІЙ»).

Для нас важливий також і авторитет виробника, його досвід та підхід до виробництва дитячого взуття. Саме тому основа наших колекцій – взуття ТМ Котофей, адже великий досвід виробництва (75 років), постійні наукові дослідження з провідними російськими інститутами та застосування нових технологій – все це відіграє вирішальну роль у виборі цієї торгової марки.
 
Але особлива наша турбота – найменші покупці. Адже здоров'я стопи закладається саме у віці від 1 до 3 років, коли стопа дитини формується та інтенсивно розвивається. Саме для них ТМ Котофей розроблено спеціальну колекцію "Перші кроки", яка є еталоном правильного дитячого взуття.
 
Доставка кур'єрськими службами, кур'єром за вказаною адресою, отримання замовленого товару в магазині, приміряння декількох моделей, обмін та повернення товару, різноманітні способи оплати, все це зроблено з однією метою – дати нашим покупцям можливість легко та швидко зробити вибір, зробити замовлення та придбати для своїх дітей доступне взуття високої якості!
 
Ми постійно розвиваємося і нам дуже важлива Ваша думка щодо роботи нашої команди. Будемо вдячні за Ваші відгуки, побажання та критичні зауваження, адже це допоможе нам покращити роботу наших сервісів та служб.
 
З повагою колектив інтернет магазину Сatway.